Forum QuakeWorld.pl - Forum Strona Główna QuakeWorld.pl - Forum
Forum dyskusyjne polskiej sceny QuakeWorld

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia PLQW /1996 - 2003
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum QuakeWorld.pl - Forum Strona Główna -> Scena od kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tec-tomi
Co ja tu robię?
Co ja tu robię?

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec i ja sie odpowiem, ale nie.o.polsce i.qw tylko o qw i bialym. W bialymstoku zaczelo sie od.niewinnej gralni na palmowej, w ktorej krolem byl leszcz. To tam powstao dhc.i tec i ja tec-tomi. Leszcz.byl dla mnie gwiazda, nigdy z nim nie wygtalem po lanie, byl najlepszy.on.tam pracowal. Potem wojsko.mu.skrzydelka podcielo. Ja sie wybilem i powstalo Tec. Odskoczylem tak daleko. Ze leszcz przestal sie liczyc. Przepraszam za pisownie ale tablet to.gowno. Leszek, tec nie.powstalo dlatego ze bylo.jaranie i.chlanie, tylko.dlatego.ze ja.chcialem.byc nr1 i zubek tez.byl pomijany w dhc, byl rezerwowym..... Forge i rasta nie mieli szans z zubkiem, ale grali w 1 skladzie, bo rasta.byl ci.bliski, a forge.byl.naszym.guru.technicznym. Btw. Potem ripper i ins, szalenstwo. Dzieko ripper,.bezz ciebie bym sie doszlifowal.diamentu, tam stalem sie znany. Potem juz sami wiexie jak.bylo. Tec bylo silne, i mnie przyzwoicie szlo. Ale.szacun dla Leszcza bo to tam wszystko sie zaczelo, od niego. Ciagnales mnie.leszek.na te.nocki Smile super czasy. Dzieki wam ludziska. Za to. Ripper.dzieki. Dzis?Pytajnik Zona, dwojka.dzieci u mnie. Jeden 7 lat.drugi.3. Dom, firma,.dom, firma. Tesknie za wami. Pozdr.
PM
Admin
Admin

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grywałem FFA z "Tecmanem" - to ktoś z Tec?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kurczak
Strzelam pinezkami
Strzelam pinezkami

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2017 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I NIC WIECEJ Suszę zęby https://www.youtube.com/watch?v=fNU2Q7_s8TU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gh0st
Co ja tu robię?
Co ja tu robię?

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 3:10 am    Temat postu: Stare Dzieje... Odpowiedz z cytatem

A o mnie zapomnieliście? Podejmuje temat! Dziadki Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum QuakeWorld.pl - Forum Strona Główna -> Scena od kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: