Forum QuakeWorld.pl - Forum Strona Główna QuakeWorld.pl - Forum
Forum dyskusyjne polskiej sceny QuakeWorld

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dyskusyjna i burzliwa historia powstania klanu BO

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum QuakeWorld.pl - Forum Strona Główna -> Scena od kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fluartity
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 10:51 am    Temat postu: dyskusyjna i burzliwa historia powstania klanu BO Odpowiedz z cytatem

HL napisał:
pool napisał:
HL kolejny internetowy idiota nigdy sie öni"nie skoncza jeden sie zamknie kolejny sie pojawia jak w sztafecie...:/

ja jestem przygotowany ze w podobnym tonie wypowie sie wasza cala rodzina dc , bo teamplaya to wy gracie tylko na forum .

panczo napisał:
a kto to w ogole HL?

ja rozumiem że mozesz mnie nie kojarzyc poniewaz niefortunnie fluar nawet encyklopedie http://wiki.quakeworld.nu/Boomstick_Ownators pofałszował :/

Dla tych ktorzy nie wiedza w 2005 zaczalem grac w qw . gralem tylko ffa i gral bym moze jeszcze do dzisiaj . jednak zainteresowalo mnie 4on4 ( insane fault :E ) i spytałem na forum o strategie . oczywiscie gdyby nie slabi to nikt inny mi nie pomogl , tak zapoznalem piewszego zioma na qw . Slabi majac wlasne doswiadczenie zainteresowal mnie pomyslem zrobienia klanu rookies . Było wtedy na qw duzo ludzi ktorzy grali jakies swoje gry na wlasnym podworku , malo kto wchodzil na strony ligowe czy forum .
Namowilem reco , fluar , ucasha , maksa dalej procenta , oczywiscie caly czas czuwal nade mna i pomagal mi slabi .
Poczatki byly fajne , slabi z nami gral i probowalismy cokolwiek ogarnac , zagralismy chyba jakas lige a potem zaczely sie pojawiac porblemy z dyscyplina itp , potem byl jakis incydent qogattack :| i ogolnie jakas zenda , wyraznie nie na moj smak . jako ze fluar reco i ucash byli z jednego miasta stwierdzilem ze ktos z nich powien byc CL bo bedzie mial z nimi lepszy kontakt . Cl'em został fluar , ale od razu było widac ze nie za bardzo sie nadaje bo mnial problem z angielskim , podchodzil do wszyskiego zajebiscie emocjonalnie itp . Pierwszy prac jaki nam zalatwil byl vs div1/2 CORE .
ja juz mialem tego dosc i przestalem grac. Reszta podzielila sie wladza ( z tad chyba taki wpis na qw wiki ) i zagrali lige do konca .
Warto przypomiec ze byl tez problem z graczami , bylo duzo niaktywnych graczy (pimps , magnum ) ale wszyscy mieli takie ego i wierzyli do konca ze to ich klany sa najlepsze i przetrwaja do konca i nie bylo zadnych transferow . co oznaczalo chyba jakis zastoj w ligach ..

Ostatnio wpadlem na irca w pokojowych zamiarach kiedy to fluar zaczal wylewac swojego focha na niewygodnego mu halflosta :|

Grajac jako ostatnio jako nub znam od podszewki jak wy sie zachowujecie - juz nie mowie o trzymaniu sztamy czy innych rzeczach ale w czasie gry potraficie wziac wszystko tylko dla tego ze ktos ma ksywe nub , i mowa tu wlasnie o DC .

Tak czy inaczej ja sobie nie czynie zadnych roszczen co do BO ale chyba jak juz sie cos zmienia wypadalo napisac komu zawdziecza sie powstanie klanu a ta osoba jest slabi ..
Trzeba wyraznie podkreslic ze zalozenie klanu w tamtym okresie mialo kluczowe znaczenie dla sceny dzisiaj ... nie mowiac juz o gwiazdach ktore z tamtad wyplynely .

Pamietam jak w 2005 testowalem PM'a na jego wytrzymalosc mojego zaczepliwego tonu , i musze mu wystawic 5 . gj man , fluarowi daje 2 :|

aha swoja droga przepraszam slabiego ze go w to wmanipulowalem ale nie kumam jak fluar moze miec moda a np slabi nie . server admin tak samo .

EDIT: hm.. przeciesz bobofrut to jedno z twoich wielu nicków, to moze dlatego cie ludzie nie kojarzą ?! a i żeby nie było że cie dopisałem teraz.
http://wiki.quakeworld.nu/Boomstick_Ownators
"This page was last modified 09:19, 18 September 2009."

HL napisał:
dobra i po co ja to wczesniej napisalem ? macie news'a http://www.quakeworld.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=70:boomstick-ownators-poszukuje-cla&catid=1:news&Itemid=2#JOSC_TOP

jest to zwyczajna nieprawda i ktos musial to sprostowac .
klan zakladalem ja i tak zostanie , wasz podzial wladzy to dalsza historia .
a kanal #bo wam oddalem zeby dac wam pelne pole .

fluartity napisał:
half, ostatnie twoje dokonania wyglądały tak: nie szło nam wiec odszedłeś z bo potem zablokowałeś kanał #bo tak że nikt nie wiedział ocb, teraz po tych kliku latach twojej nie obecności nagle sobie przypominasz o istnieniu i oczerniasz 1/3 sceny bo ci nie szło. Pewnego dnia się budzisz i chcesz aby wszyscy cię kochali ?
Jak uraziło cię tym że nie jesteś wpisany w wiki to tylko dlatego że twoje istnienie sam pogrzebałeś. Kilka razy próbowałeś wrócić ale pod innym nickiem i to jeszcze mówiłeś że jesteś halflost tylko nie chcesz aby inni wiedzieli, lol.
Nie będę tu cię oczerniał i zniewalał jak ty to robisz względem mojej osoby, bo wirtualny świat nie gra pierwszych skrzypiec w moim życiu.
Widzę że wyobraźnia twoja nie ma granic, więc jak chcesz grać to graj, a nie strasz tu wszystkich że zrobisz porządek na serwerach i tutaj.

Może jak dorośniesz i życie pokaże ci co to znaczy "być" a nie tylko wegetować to może zrozumiesz.

ps. pisałem na qw.pl że bo szuka cl`a to czemu się nie odezwałeś ? ... chyba wiem, ty w sobie nie widzisz błędu, tylko lubisz wytykać błędy innych tak aby wspinać się w górę (jaką?) i być taką egoistyczną egzystencją.

Dla mnie #bo to po pierwsze primo PROCENT i RECO, POTEM UCASH, ty jedynie chciałeś grać tp w jakimś klanie, Reco wymyślił nazwę potem założyliśmy kanał #bo następnie reco z procentem kombinowali coś ze strona web, ty w pewny momencie znikłeś i teraz domagasz się części co cię nie dotyczy. Chcesz to się dopisz sam do współtwórców bo ja nie uważam cię za osobe która stworzyła ten klan. Po drugie primo, CL`ów było 3 albo 2 ponieważ stwierdziliśmy że tak będzie lepiej, Ja przyjmowałem ludzi, Reco zwoływał prace + uczył nas tp, procent wywalał ludzi i pomagał w ogarnięciu tego bajzlu, za co mu bardzo dziękuje bo teraz wiem co to jest qw ! tak że o całej twoje niby to "karierze" wiesz tylko ty sam.
Nie pamiętam wszystkiego w szczegółach a żałuję bo mógłbym jeszcze o tym więcej napisać.

Aha i co ma mod na forum do klanu BO ? bo nie widzę w tym jakiejś więzi, Ty chyba masz coś do mojej osoby bo ja nigdy do ciebie nie miałem żadnego problemu i jeśli pozwolisz to nie chcę się już wypowiadać na ten temat bo mamy już chyba trochę lat na kartku i takiego typu sprawy wydają mi się jak to air napisał "piaskownicą".

Żyj spokojniej...

GL Uśmiech...

HL napisał:
NIE MOZE BYC . ty chyba jednak sam nie wiesz jak bylo ... spytaj slabiego albo 123|ibh , nawet reco powinien pamietac ..

fluartity napisał:

Aha i co ma mod na forum do ....

skasowales mi posty , tak jak plast ci napisal . nie obchodzi mnie o co cie slabi prosil . ja tez cie prosze wez przestan klamac .

fluartity napisał:
mod do klanu ma to że skasowałem ci 1 posta hm.. niop to chyba ktoś tu kłamie i to nie jestem na pewno Ja, hm.. a jest coś takiego że winny się tłumaczy, a ty usilnie chcesz mieć racje z każdym więc sprawa prosta.
Tak plast napisał ze wypowiedzi się przenosi do innego działu i teraz wiem że źle zrobiłem następnym razem postąpię wedle temu co plast powiedział.

ps. dorośnij !

na tym kończy się moja konwersacja, a jeżeli dalej będziesz chciał mi ubliżać to zmartwię cię ale przeczytaj regulamin.

HL napisał:
fluartity napisał:
na tym kończy się moja konwersacja, a jeżeli dalej będziesz chciał mi ubliżać to zmartwię cię ale przeczytaj regulamin.

tzw straszysz mnie bo chce powiedziec prawde , tak ? zaraz bana dostane bo nie jest po twojemu ..
kolego jak tu sie dziwic ze to zostawielem i poszedlem do magnum , skoro nie mozna sie z taba dogadac .
Ja moze jednak prosze go usunac z modow bez wzgledu na ankiete bo to sie smieszne robi .,, prawda jest taka ze jak plast gral / udzielal sie to nie bylo takich jaj .
plast prosze , wkoncu jestes mistrzem polski .

fluartity napisał:
A pisz co chcesz na temat tej twoje "prawdy" może dowiem się czegoś nowego. Bo widzę że "ten twój wirtualny świat" to już nie może normalnie funkcjonować.

Na to czy ktoś dostaje bana czy nie decydują Admini, oni jedynie mogą zaczerpną mojego zdania na ten tamat.

... tobie to chyba jakaś kariera do głowy wskoczyła, lol !

HL napisał:
kariera czego ? glupich usmieszkow i komentarzy ? to co tu robie nie jest ani smieszne ani przyjemne .. powiedz po prostu ze nie czujesz sie konfortowo , pewnie jak to czytasz pocisz sie jak chlebowski .

HL napisał:
tak

fluartity napisał:
no to powiedz ta twoja prawdę, przeciesz nie masz nic do ukrycia, a dusisz ja tak w sobie ze moze ciagle ustalasz jakies najwygodniejsze zakonczenie czy to przebieg dla ciebie, niop smialo nie krempuj sie inni tez chcieli by poczytac! bo pierw mowisz ze nie wiem
HL napisał:
NIE MOZE BYC . ty chyba jednak sam nie wiesz jak bylo ... spytaj slabiego albo 123|ibh , nawet reco powinien pamietac ..

a potem ze cos ukrywam
HL napisał:
.. powiedz po prostu ze nie czujesz sie konfortowo , pewnie jak to czytasz pocisz sie jak chlebowski .

a jeszcze wczesniej ze klamie, potem ze to ma zwiazek z tym ze jestem moderatorem bo i 1x odpowiedz usunolem,

Jeszcze ze ponczkowi miejsce musiales ustapic, niop to naprawde chyba moja wina jojojo...
Cytat:
wchodzi ponczek - "miejsce dla prezesa !" dc "nub spec !"

Jeszcze poola chce ustawiac, ze niby jestes wszech wiedzacy
HL napisał:
ty ale powiedz co ci tak sie tu nie podoboba zeby ktos musial porzadak tu robic ? wez juz nie pisz bo to nawet rzucanie burakami nie jest

coś czuje że w tą twoją sprawe jest zamieszana cala scena qw ojoj
hmm niop to chyba zaczynasz sie glubic w tym bo cos krecisz i nie wiadomo czy cos chcesz powiedziec bo cos mam inne zdanie niz ty to dlatego moda maja mi usunac no kurka jak w serialu.

Moje zdanie jest takie, niech się reco i procent wypowie na ten temat, jak oni powiedza cos innego to znaczy ze kazdy ma swoja wizje bo, po drugie juz nie gram w bo wiec wszelkie prawa ma reco, bo teraz prowadzi bo w wsw. Cl bo w qw mial byc samon ale sciagnol osoby z bo do m44 i prowadzi m44.

Ostatnio zmieniony przez fluartity dnia Sro Paź 14, 2009 1:52 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec
Ja i mój granat
Ja i mój granat

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chce mi sie tego czytac ale flu ma racje Język
panczo
Elektryczny widelec
Elektryczny widelec

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musialem walnac 4 scrolle zeby tego nie czytac i przyznac racje goncowi
Chmielu
Bumstik4Life!
Bumstik4Life!

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojkot
Ja i mój granat
Ja i mój granat

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zrobilem 5 scrolli wygralem
plast
Mistrz Polski

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboplast zrobil 55 czym cie zawstydzil Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum QuakeWorld.pl - Forum Strona Główna -> Scena od kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: