Forum QuakeWorld.pl - Forum Strona Główna QuakeWorld.pl - Forum
Forum dyskusyjne polskiej sceny QuakeWorld

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ezQuake i 2 karty dzwiekowe.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum QuakeWorld.pl - Forum Strona Główna -> Linux
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shtyvny
Strzelam pinezkami
Strzelam pinezkami

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:09 am    Temat postu: ezQuake i 2 karty dzwiekowe. Odpowiedz z cytatem

Sytuacja jest nastepujaca: chcialem sobie zrobic dobrze i przekierowac dzwiek z TS i ezQ na druga karte dzwiekowa do ktorej mam podlaczone sluchaweczki. Generalnie udalo mi sie to zrobic po kilku fikolkach z ALSA tylko ... dzwiek na drugiej karcie jest tak ch...y ze rozpacz ogarnia. Po pierwsze laguje, po drugie przy kazdym dzwieku z gry slychac trzask w tle. Stery do kart mam nastepujace: emu10k1 i intel8x0. Problem jest z karta ze sterem intela ( to jakis chipset SISa zintegrowany z plyta, ster na bank dobry wybralem ), nadmienie ze TS na tej karcie chodzi wysmienicie wiec problem prawdopodobnie lezy w ustawieniach dzwieku w ezQ. Moje pytanie jest nastepujace: czy ktos ma doswiedczenia z tym konkretnie sterownikiem ( intel8x0 ), jakies sugestie zwiazane z ustawieniem parametrow dzwieku ? Panowie z #ezquake milcza na razie ... pizdeczki windowsowe Smuteczek HELP ME Wykrzyknik
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum QuakeWorld.pl - Forum Strona Główna -> Linux Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: